2023 m. Dalyvaujamasis biudžetas

Dalyvaujamojo biudžeto projektų idėjų įgyvendinimo eiga:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

📣 Šiais metais gyventojai pateikė net 18 kūrybingų pasiūlymų, kurių pagrindiniai akcentai – aktyviam laisvalaikiui ir sportui pritaikytos erdvės, poilsio ir atokvėpio parkai gamtoje, interaktyvumas, tvarumas, dėmesys tiek vaikams, tiek senjorams.

Pirmą kartą į priemonės įgyvendinimą įsitraukė ir nutolusių seniūnijų gyventojai.

🤸‍♀️Liučiūnuose siūloma įrengti vaikų žaidimų ir poilsio erdves (idėja „Mano kaimas – mano kiemas“)

🛖 Batniavoje – istorija alsuojančią poilsio ir laisvalaikio erdvę pro šalį pravažiuojantiems turistams ir vietiniams gyventojams (idėja „Paštuvos legenda“)

⛲️Vandžiogalos parką siūloma paversti tikra pramogų ir laisvalaikio zona su spalvingu fontanu (idėja „Svajonių fontanas“), sūpynių parku (idėja „Vandžiogalos sūpynių skveras“) ir išmania poilsio erdve (idėja „Vandžiogalos laisvalaikio skveras“).

🎼Domeikavoje norima plėsti praėjusiais metais įrengtą muzikinį parką, papildant jį naujais instrumentais (idėjos „Muzikiniai lauko instrumentai“, „Lauko pianinas“) ir išskirtinių augalų kompozicijomis (idėja „Labirintų parkas“).

🏋️‍♀️Garliavos apylinkėse, Lapėse ir Samyluose gyventojai siūlo įrengti daugiafunkces ekstremalaus bėgimo (OCR) treniruočių aikšteles (idėjos „Sportuoti smagu“, „Tau tai patiks!“ ir „Ateik ir įveik!“).

🌿Kulautuvoje, tai pat ir Samyluose, siūloma įrengti poilsio oazes, norintiems pabėgti nuo kasdienio šurmulio ir atrasti ramybę gamtos apsuptyje (idėjos „Pakelk akis“, „Japoniškas sodas Kulautuvoje“, „Šviesos parkas Girionyse“).

🏓Laisvalaikio erdvės tiek mažiems, tiek dideliems galėtų atsirasti Babtuose, Alšėnuose ir Ringauduose (idėjos „Alšėnai aktyviai“, „Laisvalaikio erdvė Pagynėje“, „Laisvalaikio erdvė „Taškas“).

❗️Visų pateiktų idėjų vertė viršija milijoną eurų.

Kauno rajono savivaldybė įgyvendins 5 gyventojų idėjas:

Didelės apimties „Svajonių fontanas“

Vidutinės apimties – „Pakelk akis“ ir „Vandžiogalos sūpynių skveras“

Mažos apimties – „Mano kaimas – mano kiemas“ ir „Vandžiogalos laisvalaikio skveras“

Galutiniai rezultatai: