Grįžti

Gyvenkime sveikiau

-Nerodoma-  •  2021-06-29  •  Visi projektai  • 

Idėjos kodas: 152

Projekto rezultatai

Bus įrengta krepšinio aikštelė, treniruokliai, žaidimų namelis, supynė, sutvarkytas takelis.

 Įgyvendinimo vieta

 Saulėtekio g. 6, Muniškių kaimas, Kauno r.

Projekto vertė

34600 Eur

Projekto aprašymas:

Vaikai – didžiausia Dievo dovana, prasmė ir laimė. Kurkime draugišką ir saugią aplinką mūsų vaikams, lavinkime ir ugdykime teisingus įpročius ir kilnaus elgesio vertybes. Kurkime ją kartu. Projekto tikslas – skatinti bendruomenės saugų fizinį užimtumą ir sveiką gyvenseną tikslinėje Kauno rajono teritorijoje – Babtų seniūnijoje, Muniškių kaime. Tikslinė grupė – moksleiviai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai, kaimo gyventojai ir svečiai. Sprendžiama problema: mažas bendruomenės fizinis aktyvumas ir saugių vietų sportui trūkumas. Kokybiškam vaikų užimtumo organizavimui trūksta funkcionalios lauko sporto aikštelės. Šiuo metu vaikai neturi aplinkos, tinkamos žaisti krepšinį, futbolą, kvadratą, daryti mankštą ir užsiimti kita sportine veikla. Ypač svarbus yra fizinio aktyvumo skatinimo poreikis, nes vaikai panirę į rutiną ir skaitmenines technologijas. Įvairūs fizinio aktyvumo tyrimai rodo prastėjančią fizinio aktyvumo situaciją, apie 80 proc. vaikų ir paauglių nepasiekia rekomenduojamo fizinio aktyvumo kiekio. Neabejotina, kad sveikatos sutrikimai, kuriuos sukelia toliau augantis visuotinis fizinis pasyvumas ir vaikų bei paauglių nutukimo didėjimas yra problema. Šią problemą visi kartu norime spręsti neatidėliotinai, norime įrengti kompleksinę sporto aikštelę  visiems gyventojams ir svečiams, o kartu ir žaidimų erdvę mažiesiems broliams ir seserims tikslu ugdyti ir lavinti teisingus įpročius nuo vaikystės.

Numatytas projekto idėjos įgyvendinimas leistų ne tik padidinti fizinį gyventojų užimtumą, gyventi sveikiau, tačiau kartu pagerėtų socialinė integracija, pilietiškumas ir gyvenimo kokybė. Tik sveikas ir fiziškai aktyvus žmogus gali žengti per gyvenimą laimingas, rūpintis savo šeimos ir bendruomenės gerove.

Problemos sprendimo būtinumas buvo aptartas su Muniškių kaimo seniūnaite ir Babtų seniūnijos seniūnu, nuspręsta rengti projekto idėją „Gyvenkime sveikiau“.

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti