Grįžti

Raudondvario turgelis

-Nerodoma-  •  2021-06-29  •  Visi projektai  • 

Idėjos kodas: 153

Projekto rezultatai:

Bus įrengta turgavietė Raudondvaryje ir sukurta jauki, saugi aplinka bendruomenės bendravimui ir bendradarbiavimui, kameriniams renginiams.

 Įgyvendinimo vieta

J. Naujalio ir Atgimimo gatvių, Raudondvario k., Raudondvario sen., Kauno r.  sankirta

Projekto vertė

49115 Eur

Projekto aprašymas:

Viena iš didžiausių Kauno rajono seniūnijų neturi erdvės, kur galima būtų saugiai prekiauti, apsirūpinti vietos ūkininkų, daržovių ir vaisių augintojų produkcija. Mitybos specialistai nurodo, jog sveikatai palankiausia ir vertingiausia yra tai, kas auga čia pat, mūsų krašte. Keičiantis maisto vartojimo įpročiams, auga poreikis geram maistui. Trumpųjų maisto tiekimo grandinių dėka vartotojai gauna sveikesnį, vertingesnį maistą, kurį perkant nereikia papildomai mokėti dar ir tarpininkui. Taigi, trumposios maisto tiekimo grandinės yra nauda tiek vietos gamintojams, tiek ir vartotojams. Jau eilę metų ši problema gvildenama bendruomenės, seniūnaičių susirinkimuose. Yra numatyta turgelio vieta. Seniūnija yra atlikusi visus reikiamus žemės įforminimo, projektavimo darbus. Ypatingai turgelis spręstų pagyvenusių senjorų vienišumo problemą, nors šis projektas aktualus, reikalingas bei naudingas visų bendruomenės amžiaus ir socialinės padėties grupėms.

Projekto tikslas – pagerinti Raudondvario ir aplinkinių seniūnijų bendruomenių gyvenimo kokybę, sudarant sąlygas gyventojams apsirūpinti sveikesne ir vertingesne žemės ūkio produkcija, bei parduoti derliaus perteklių.

Uždaviniai:

1.Įrengti turgavietę Raudondvaryje;

2.Sukurti jaukią, saugią aplinką bendruomenės bendravimui ir bendradarbiavimui;

Raudondvariui labai reikalingas turgelis, kur galima būtų tiek nusipirkti, tiek parduoti savo gaminius, ekologiškus vaisius ar daržoves. Tai būtų puikus bendrystės paskatinimas, susipažinimui su kaimynais. Šis turgelis gražiai derėtų su senąja ir naująja Raudondvario dalimi, puoštų gyvenvietę. Turgelį sudarys šeši patogūs ir ekologiški nameliai, bus vietos automobiliams, prekybai iš bagažinių, vietos pastatyti dviračius. Bus pastatyti stacionarūs stalai, kuriuos taip pat panaudotume rengiant miestelio šventes, degustacijas, įvairių šalių virtuvių pristatymus. Estetiška, įsiliejanti į Raudondvario aplinką turgavietė, puoštų mūsų gyvenvietę, trauktų gyventojus bendrauti, kartu tvarkytis ir dalintis.

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti