Grįžti

Aktyvaus laisvalaikio skatinimas Alšėnų seniūnijoje

-Nerodoma-  •  2021-07-02  •  Visi projektai  • 

Idėjos kodas: 160

Projekto rezultatai

Tinklinio aikštelės įrengimas su inventoriumi ir 2 lauko suoliukais , lauko teniso stalas su trinkelių pagrindo aikštele, betono suoliuku ir šiuklių dėže.

 Įgyvendinimo vieta

Mastaičių kaimo parkas (sklypo unikalus Nr. 4400-2076-9295) ir visuomenės poreikiams skirtas sklypas Alytaus g. 44, Mastaičių k., Kauno r. (sklypo unikalus Nr. 4400-2057-6076 )

Projekto vertė  10 943,27 Eur

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – žmonių fizinio aktyvumo ir užimtumo skatinimas, įrengiant paplūdimio tinklinio aikštelę ir pastatant lauko teniso stalą Mastaičių kaimo viešosiose erdvėse. Taip atsiras galimybės Alšėnų seniūnijos ir aplinkinėms šeimoms, jaunimui ir vaikams gerinti gyvenimo kokybę aktyviai ir turiningai leidžiant laisvalaikį savo gyvenamojoje aplinkoje.

Mastaičių kaimo viešosios erdvės gražiai sutvarkytos, aprūpintos inventoriumi labiau orientuotu į mažesnio amžiaus vaikus ir senjorus. Labai trūksta inventoriaus suburiančio jaunimą ir šeimas. Ypač iš paauglių dažnai girdimas klausimas „o ką mums veikti“. Akivaizdu, jie nuobodžiauja ir labai gaila, kai iš to „neturėjimo ką veikti“ užsiima netinkama veikla. Nei tinklinio aikštelės, nei teniso stalų ar panašaus lauko inventoriaus nėra nei kaimyninėse seniūnijose, nei gretimuose kaimuose. Sparčiai plečiantis naujiems gyvenamiesiems rajonams Alšėnų seniūnijoje, kur dažniausiai kuriasi jaunos šeimos su vaikais, yra būtina kurti erdves aktyviam laisvalaikio praleidimui. Per komandinę sportinę veiklą bus sprendžiama ir naujakurių problema, padedant jiems lengviau įsitraukti į bendruomenę ir jos veiklą.

Tikimasi, jog įgyvendintas projektas ženkliai prisidės prie vietos gyventojų, ypač jaunų žmonių, ir svečių fizinio aktyvumo bei aktyvaus poilsio poreikių tenkinimo ir pasitarnaus kaip svarbi bendravimo skatinimo ir užimtumo forma.

Nauda neabejotina, nes sporto aikštelės suburs įvairaus amžiaus bendruomenės narius, šeimas, bei paskatins juos dar aktyviau lankytis šauniai tvarkomose Mastaičių kaimo viešosiose erdvėse. Atsiras galimybė organizuoti vietinius sporto mini renginius. Taip bus skatinama ne tik fizinė veikla, bet ir bendruomeniškumas, ypatingai įtraukiant nuobodžiaujantį jaunimą, kuriam tinklinio ir teniso sporto šakos yra vienos iš patraukliausių. Be to, projekto dėka bus pagražinta ir viešųjų erdvių aplinka.

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti