Grįžti

Linksmosios plytelės

-Nerodoma-  •  2022-04-01  •  Mažos apimties idėjos  • 

Linksmosios_plytelės.jpg
Linksmosios_plytelės.jpg

Idėjos kodas: 184

Projekto tikslas – įrengti naujieną Baltijos šalyse.

Tikslinė grupė – Domeikavos gyventojai ir atvykę svečiai.

Po atviru dangumi įrengtos muzikinės plytelės būtų patraukli vieta atvykstantiesiems iš bet kurio Lietuvos kampelio išbandyti šį muzikinį instrumentą.

Kiekviena grojanti plytelė turi savyje įdiegtą vieną iš akordų: C-dur, G-dur, e-moll, a-moll. Grojantysis gali išgroti po vieną akordo natą arba abejomis kojomis išgauti visą akordą, esantį vienoje plytelėje. Plytelės atsparios bet kokioms oro sąlygoms (karščiui, šalčiui, lietui, sniegui). Joms įrengti tinkamiausia vieta yra sklypas, esantis tarp Aukščių g. ir Vandžiogalos pl., nes čia galėtų apsilankyti tiek vietiniai, tiek keliaujantieji šalia esančiais pėsčiųjų ir dviračių takais. Kiekvienas praeinantis norėtų užlipti ant plytelių ir išgauti savo sukurtą muziką. Galima teigti, kad pasirinkta vieta yra Domeikavos viduryje, čia galėtų ateiti ir Domeikavos lopšelio-darželio auklėtiniai su auklėtojomis, Domeikavos gimnazijos moksleiviai.

Plytelėmis išgaunami muzikos garsai mažina susijaudinimą, liūdesį, pyktį ir depresijos simptomus bei tuo pačiu verčia džiaugtis, leidžia būti apsuptam gerų emocijų ar harmonijos. Plačiąja prasme – tai gėrio, grožio, teigiamų emocijų skleidimas. Groja visi, net ir neturintieji muzikinio išsilavinimo, instrumentai visuomet skleidžia darnius garsus.

Vieta: Parkas tarp Aukščių g. ir Vandžiogalos pl., Domeikavos k., Domeikavos sen.

Dokumentai (2)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti