Grįžti

Šviečianti Kulautuva

-Nerodoma-  •  2022-04-03  •  Mažos apimties idėjos  • 

Žibintai
Žibintai

Idėjos kodas: 190

Esu menininkė. Jau penkiolika metų Kulautuva yra Mano Namai. Labai norisi ne tik vaikščioti po šią brangią vietą, bet ir palikti pėdsakus joje. Miestelis jau turi mano sukurtų kūrinių ir tai, kas šiandien matoma didžiajame parke, kaip stiliaus tęstinumas galėtų plėstis į kitas erdves.

Projekto metu būtų kuriami originalūs kūriniai – Kulautuvos miestelio išskirtinumui parodyti. Veiklos planuojamos vykdyti suburiant bendruomenę į kūrybines dirbtuves, puošiant miestelį rankų darbo kūriniais iš natūralių medžiagų. Tai neabejotinai prisidėtų prie Kulautuvos įvaizdžio kūrimo, bendruomenės sutelktumo stiprinimo ir bendro pasididžiavimo savo kraštu:

  1. Žibintai. Plastiškų formų kūriniai organiškai integruojasi miško aplinkoje. Išskirtiniai žibintai – tarsi simboliškas akcentas Kulautuvoje gyvenantiems žmonėms šviesuoliams įprasminti. Būtų apšviestos erdvės ir gana ilgas tamsus metų periodas taptų šviesesnis bei jaukesnis.
  2. Ąžuolas. Šimtametis ąžuolas jau keletą metų laukia savo įamžinimo. Šiemet gimė jo įvaizdis, tad labai tikiuosi užauginti jam sparnus ir apgyvendinti miestelio širdyje.
  3. Delnai. Tai žemės meno skulptūros, tarsi laukiantys delnai, sutinkantys ir išlydintys visus svečius ir mus, čia gyvenančiuosius.
  4. Bendrystės erdvės. Mažosios architektūros elementai naujai suformuotose poilsio zonose, kurių stilistiką padiktavo mūsų senbuviai – Akacijų alėjos medžiai. Tai jau įgyvendinto projekto tęstinumas į kitas miestelio erdves.

Vieta: Parkas Akacijų al., Kulautuvos mstl., Kulautuvos sen.

Dokumentai (3)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti