Grįžti

Ateik ir įveik! „Daugiafunkcė ekstremalaus bėgimo (OCR) treniruočių aikštelė“

-Nerodoma-  •  2023-02-24  •  Mažos apimties idėjos  • 

OCR_treniruočių_aikštelė.jpg
OCR_treniruočių_aikštelė.jpg

Idėjos kodas: 204

Ekstremalus kliūtinis bėgimas (OCR) – sparčiai populiarėjanti sporto šaka, kuria gali užsiimti įvairaus amžiaus grupių žmonės.

Oficialiai patvirtinta, kad nuo 2028 m. vasaros olimpinių žaidynių, ekstremalus kliūtinis bėgimas (OCR) taps viena iš penkiakovės rungčių.

Teritorija šalia Vilties g., Lapių mstl., Lapių sen., yra tankiai apgyvendinta fiziškai aktyvių, sportuojančių žmonių. Ekstremalaus kliūtinio bėgimo (OCR) treniruočių aikštelės atsiradimas leistų dar labiau pritaikyti šią teritoriją aktyviam laisvalaikiui ir rekreacinei veiklai bei skatintų jaunimo užimtumą, naujų alternatyvių sporto šakų propagavimą.

OCR sportas – labai įtraukiantis, nes yra tinkamas įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėms. Greitai pajuntama teigiama šio sporto įtaka asmens psichologijai, tai skatina sportuoti toliau.

Šiuo metu Kauno rajone trūksta specifinių sporto šakų infrastruktūros, kuria galėtų naudotis gyventojai ir svečiai. Įrengus šią treniruočių aikštelę, būtų galima organizuoti įvairaus pobūdžio lauko treniruotes, kuriose būtų kombinuojami jėgos, lauko gimnastikos, aerobikos, kalanetikos, bėgimo ir kitų sporto šakų pratimai, kurie lavintų žmogaus kūną ir gerintų sveikatą.

Tokio tipo aikštelė yra įrengta Gargžduose, į ją treniruotis atvažiuoja žmonės iš visos Lietuvos. Matant tokį susidomėjimą ir aktyvų naudojimąsi aikštele Gargžduose, galima daryti prielaidą, kad aikštelė Kauno rajone, būtų labai patraukli tiek gyventojams, tiek ir svečiams iš kitų miestų ar rajonų. 2023 m. liepos mėnesį tokia pati aikštelė bus pradėta įrenginėti Klaipėdoje.

Vieta: Vilties g., Lapių miestelis, Lapių sen.


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti