Grįžti

Muzikiniai lauko instrumentai

-Nerodoma-  •  2023-02-24  •  Mažos apimties idėjos  • 

Muzikiniai_lauko_instrumentai.jpg
Muzikiniai_lauko_instrumentai.jpg

Idėjos kodas: 207

Projekto tikslas – įrengti papildomų naujų lauko instrumentų Domeikavos Muzikiniame parke, siekiant jį paversti didžiausiu muzikiniu parku Lietuvoje.

Šiais instrumentais gali groti visi: mažamečiai vaikai ir ūgtelėję moksleiviai, jaunuoliai, įvairių sveikatos sutrikimų, tame tarpe ir negalią turintys asmenys, šeimos, bendruomenės, senjorai.

Įvaldyti muzikos instrumentus ir mėgautis jų skleidžiamais skambesiais yra itin paprasta, nereikia turėti muzikinių žinių, norint jais groti. Instrumentai būtų įrengti visiems pasiekiamoje vietoje, po atviru dangumi, kur muzikuoti galima bet kuriuo paros metu ir metų laiku.

Žmonės mėgsta groti muzikiniais įrenginiais, nes muzikinė veikla lauke praturtina jų laisvalaikį, skatina judrumą, fizinį aktyvumą, bendruomeniškumą, suartina, sužadina teigiamus jausmus ir geras emocijas, prisideda prie žmogaus sveikatinimo, atpalaiduoja, didina pasitikėjimą savimi.

Įgyvendinant idėją, būtų įrengti patys naujausi gamintojo sukurti instrumentai, kurių dar niekas neturi. Vienas iš jų – Cyclone, kurio viduje esantys guoliai imituoja lietaus garsus, o jų stiprumas priklauso nuo rato įsukimo greičio. My Tunes instrumentas ypatingas tuo, kad jame būtų įdiegta daina „Happy Birthday to You“. Kiekvienas norintis groti šiuo instrumentu, galėtų sugroti dainą be jokių papildomų mokslų, su lazdele iš eilės mušant į kiekvieną vamzdelį. Tutti ypatingas tuo, kad instrumentu vienu metu gali groti net trys asmenys ir taip kartu sukurti nuostabią muziką. Cattails – pats naujausias instrumentas, kuris išsiskiria savo garsu ir dizainu.

Vieta: Parkas tarp Aukščių g. ir Vandžiogalos pl., Domeikavos k., Domeikavos sen.

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti