Kategorija: Mažos apimties idėjos

Vieta: Vilties g., Lapės (m)

3.png

Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas Lapėse

2024-03-08  •  Komentarų nėra  •  Pilietis  •  Vilties g., Lapės (m)

Projekto idėjos tikslas – papildyti aktyvaus sporto zoną vaikų žaidimo aikštele, taip pat įrengti keletą suolelių vaikų prižiūrėtojams prisėsti ir apšviesti teritoriją saulės baterijų žibintais.

Tikslinė grupė: šeimos su mažais vaikais.

Sprendžiama problema: įrengimų aktyviam vaikų laisvalaikiui trūkumas.

Pasirinktame sklype jau yra įrengta aktyvaus laisvalaikio zona sportuojantiems, tačiau pastebima, kad labai dažnai joje būna vaikų su tėvais. Vaikai laipioja, sportuoja ir žaidžia ant jiems nepritaikytų sporto įrenginių, kadangi Lapių seniūnijos gyvenvietėje nėra viešos vaikų žaidimų aikštelės. Nuspręsta šioje zonoje įrengti vaikų žaidimų aikštelę su sūpynėmis, čiuožyklomis, nameliais, karstynėmis. Tai skatins vaikų fizinį aktyvumą, geras emocijas, bendravimą tarpusavyje, suteiks galimybę susirasti draugų ir puikiai praleisti laisvalaikį gryname ore.

Suoleliai vaikus prižiūrintiems asmenims suteiks galimybę ilgiau laiko praleisti aikštelėje ir užtikrinti vaikų saugumą, bei galimybes bendrauti tarpusavyje. Apšvietimas sudarys galimybes leisti laiką su vaikais gryname ore ne tik šviesiuoju, bet ir tamsiuoju paros metu, ypač aktualu tamsiausiais sezonais.